Vnitřní parapety

Vnitřní parapet – nezbytný praktický pomocník a vkusný designový prvek

Kompletní nabídka parapetů pro Vaše okna. Vnitřní parapety významně dotvářejí vzhled místnosti. Při výběru je pro nás rozhodující typ, materiál a barva. V naší nabídce najdete skutečně špičku mezi nabízenými parapety. Již řadu let pro Vás nabízíme to nejlepší řešení, které trh nabízí a to zejména z hlediska kvality zpracování, odolnosti vůči běžnému opotřebení a údržby.

Parapety po čase přestaneme vnímat jako stavební prvek, ale spíše jako vkusný designový doplněk okna. Výměnou parapetu můžeme docílit nového vzhledu místnost – tím zásadně změníme světelné poměry v místnosti. Zároveň tak můžeme získat nový funkční interiérový doplněk.

Vybírejte z naší bohaté nabídky produktů. Pokud si nebudete jisti zaměřením, volbou materiálu nebo povrchovou úpravou, neváhejte nás kontaktovat pro nezávaznou konzultaci. Vše Vám rádi vysvětlíme a najdeme to nejlepší řešení pro Vaše okna.

Užitečné tipy:

Výměnou tmavého parapetu za světlý docílíme zlepšení rozptylu světla v místnosti a optického zvětšení okna.

U staveb s malými okny docílíte jejich optického zvětšení také při osazení parapetů na úroveň nižší, než je rám okna.

|

Plastové parapety 

Parapet – ochranný prvek, užitečný pomocník a designový prvek

Hammer & Business

Třída A – vnitřní plastové parapety HAMMER s HPVC povrchovou úpravou
Plastové parapety HAMMER s HPVC povrchovou úpravou (> 10 kg / m 2 ) testováno DHI testem na 1m.
Parapety třídy A pod názvem HAMMER jsou parapety nové generace. Jednou z jejich předností je HPVC (hardpolyvinylchlorid) povrchová úprava, která je odolná proti vodě. Další zajímavostí tohoto parapetu je dekor zlatého dubu, který svým reliéfním povrchem připomíná dřevo. Parapet Vás zaujme hlavně svojí mohutností a díky svým vynikajícím vlastnostem, je vhodný pro použití do jakýchkoliv vnitřních prostor.

 

Výhody:
– povrchová HPVC vrstva je odolná proti poškrábání, vodě, deformacím, slunečnímu záření
– k parapetu dodáváme krytku dlouhou 600mm
– díky tloušťce vrchní stěny je parapet odolný proti deformaci a mechanickému poškození
Produkt dodáváme v šířkách 150mm – 600mm.

 

Vnitřní plastové parapety BUSINESS s HPVC (hardpolyvinylchlorid) povrchovou úpravou.
Parapety BUSINESS jsou zatříděny do třídy b (> 8 kg/m2) dle testu DHI na 0,8 m délky.
Parapety s názvem BUSINESS patří do nové generace. Jednou z jejich předností je HPVC (hardpolyvinylchlorid ) povrchová úprava, která je odolná proti vodě. Parapet je určen k masivnímu použití. Velkou předností je tloušťka vrchní stěny, která dodává patřičnou pevnost a povrchovou rovinnost. Lze ho kombinovat s parapetem HAMMER, vzhledem k identickým vnějším rozměrům.

Výhody:
– povrchová HPVC vrstva je odolná proti poškrábání, vodě, deformacím, slunečnímu záření
– díky tloušťce vrchní stěny je parapet odolný proti deformacím a mechanickému poškození
– kombinovatelnost s parapetem HAMMER

Rozměry
– šířka 150 – 500 mm

Barevné provedení
– bílá

|

Vnitřní parapety významně dotvářejí vzhled místnosti. Při výběru je pro nás rozhodující typ, materiál a barva. V naší nabídce najdete skutečně špičku mezi nabízenými parapety. Již řadu let pro Vás nabízíme to nejlepší řešení, které trh nabízí a to zejména z hlediska kvality zpracování, odolnosti vůči běžnému opotřebení a údržby.

Vybírejte z naší bohaté nabídky produktů. Pokud si nebudete jisti zaměřením, volbou materiálu nebo povrchovou úpravou, neváhejte nás kontaktovat pro nezávaznou konzultaci. Vše Vám rádi vysvětlíme a najdeme to nejlepší řešení pro Vaše okna.

|

Parapety na bázi dřeva

Parapety WERZALIT svojí unikátní konstrukcí uspokojí i nejnáročnější požadavky každého uživatele. Na výrobu těchto parapetů se používá nejkvalitnější materiál (zdravé dřeviny bez použití kontaminovaných látek) a vlákna jsou stlačené pod vysokým tlakem ~ 800 kg / qm (HDF-kvalita), čímž se zvyšuje hustota materiálu, a následně i odolnost vůči ohybu a vlhkosti. Ukončení parapetů může být na přání zákazníka laminované nebo s plastovou krytkou. Hloubka: 150mm – 600mm.

Výhody:
– Extrémní odolnost vůči mechanickému poškození vysokým teplotám, vlhkosti, tlaku a všem v domácnosti – používaným kyselinám a louhům.
– Stabilizovaná barva dekoračního materiálu
– Ukázková jednoduchost zpracování

 

K vnitřním parapetům nabízíme doplňky a příslušenství

|