Vnější parapety

Kompletní nabídka venkovních parapetů pro Vaše okna. Nabízíme hliníkové extrudované, hliníkové ohýbané,pozinkované, ale i atypické parapety.

Venkovní parapety se vyznačují především vysokou mechanickou odolností a prostorovou tuhostí, která usnadňuje montáž a zaručuje perfektní výsledný vzhled. Jsou neodmyslitelným stavebním a funkčním prvkem, který dotváří celkový dojem stavby.

Vybírejte z naší bohaté nabídky produktů. Pokud si nebudete jisti zaměřením, volbou materiálu nebo povrchovou úpravou, neváhejte nás kontaktovat pro nezávaznou konzultaci. Vše Vám rádi vysvětlíme a najdeme to nejlepší řešení pro Vaše okna.

 

K vnitřním parapetům nabízíme doplňky a příslušenství

|

hliníkové ohýbané parapety

Nový venkovní parapet – ochranný prvek a užitečný pomocník

Splní přání uživatele žádajícího kvalitní materiál parapetů, a zároveň příznivou cenu.
Výhody:
variabilita požadovaného tvaru, která díky způsobu výroby umožňuje tvořit atypické tvary a rozměry dle přání zákazníka.
Možnost úpravy nestandardních šířek na objednávku od 380mm až do 500mm
K tomuto typu parapetu si můžete vybrat předomítkové, omítkové hliníkové a plastové krytky. Dále nabízíme širokou škálu doplňků pro spojení parapetů.

Produkt dodáváme v šířkách 90mm – 360mm.

 

Vzorník barevných provedení parapetů

|

Parapety nabízíme v základních provedeních, jako je bílá, tmavě hnědá, zlatý dub, ale například i v celé škále vzorníku RAL

|

Pozinkované parapety

Okenní parapet z pozinkovaného plechu je cenově nejvýhodnější variantou parapetu pro venkovní použití. Pozink parapet je velice oblíben pro možnost koupit ho ve fóliovaném provedení, což Vám žádný jiný venkovní parapet nenabídne. Parapet se vyrábí z pozinkovaného plechu, který se ohýbá a následně stříká požadovanou barvou nebo se na něj nanáší renolitová fólie. Povrch parapetu je odolný proti všem klimatickým podmínkám a je optařen ochrannou fólií, která se po montáži odstraní.

|

Atypické parapety

Speciální tvary parapetů

Parapet se šikmou boční hranou nebo rozdílným vyložením
Tento parapet se používá tam, kde je porušena rovina nebo pravý úhel.

Parapet s výštipem – oboustranným, jednostranným, s nebo bez zadního lemu
Speciální tvar parapetu se používá u balkónových oken nebo u oken s několikrát zalomenou špaldou. Lze objednat i bez kšiltu (zadní lem)

Parapety hliníkové
Atypické parapety, se speciálními úpravami

Parapet s bočním ohybem nahoru nebo dolů
Boční zakončení parapetu ohybem směrem nahoru nebo dolů.

Parapet s otvory v zadním lemu
Zadní kšilt parapetu má otvory pro vruty kvůli kotvení. Kulaté nebo oválné.

Vybírejte z naší bohaté nabídky produktů. Pokud si nebudete jisti zaměřením, volbou materiálu nebo povrchovou úpravou, neváhejte nás kontaktovat pro nezávaznou konzultaci. Vše Vám rádi vysvětlíme a najdeme to nejlepší řešení pro Vaše okna.

|

Hliníkové extrudované parapety

Hliníkový parapet – ochranný prvek a užitečný pomocník

Díky své tloušťce cca 2 mm (v závislosti na šířce parapetu) se parapety vyznačují tvarovou stálostí, a proto jsou tyto parapety nejlepším řešením do exteriéru.
 

Výhody:
– parapety jsou odolné proti povětrnostním podmínkám
– mají extrémně nízkou tepelnou roztažnost

 

K tomuto typu parapetu si můžete vybrat předomítkové nebo omítkové hliníkové krytky, nebo plastové krytky. Dále nabízíme širokou škálu doplňků pro spojení parapetů, a v neposlední řadě i šrouby přímo ve barvě daného parapetu.

Produkt dodáváme v šířkách 50mm – 360 mm.

|

Vzorník barevných provedení parapetů

Parapety nabízíme v základních provedeních, jako je bílá, tmavě hnědá, zlatý dub, ale například i v celé škále vzorníku RAL

|