vchodové dveře

Vchodové dveře jsou dominantou každého domu a bytu 

Vchodové dveře – brána do Vašeho domova

Vchodové dveře jsou vizitkou majitele, důležitým zabezpečovacím prvkem a v neposlední řadě musí splňovat další důležité a rozhodující požadavky klienta. Žádný jiný prvek fasády nenabízí stavitelům, architektům a projektantům tak rozmanité možnosti provedení při povinnosti dostát zároveň velmi extrémním požadavkům.

Musí fungovat naprosto spolehlivě, chránit proti povětrnostním vlivům a zajistit maximální bezpečnost. Námi nabízené systémy jsou na splnění uvedených nároků připraveny v první řadě mimořádnou kvalitou profilů. Jsou konstruovány s přídavnými výztužemi a mohou být vybaveny speciální uzavírací technikou, bezpečnostními kováními a zvláštním zasklením tak, aby mohly co nejvíce znemožnit pokusy o násilné vloupání. Co do nepřekonatelné rozmanitosti tvarů a provedení splňují – jako individuální a na míru zhotovené stavební dílce – ty nejvyšší nároky.

Vybírat můžete z celé řady materiálů i výplní. Zvolte si dveře, které budou Vašemu srdci i domovu nejbližší. My pro Vás vybíráme zkušenostmi i srdcem to nejlepší již déle, než 20 let.

Vchodové plastové dveře s výplní PERITO

V naší nabídce naleznete plastové vchodové dveře profilu veka s výplní perito ve dvou sekcích – příčkované a klasické. A že je opravdu z čeho vybírat! Nepřeberné množství kombinací výplní společně se vzorníkem dekorů nabízí mnoho variant, mezi kterými si jistě vyberete ty pravé pro Váš dům.

Dřevěné vchodové dveře ALBO

Kvalitní vchodové dveře z masivu dají Vašemu domu nefalšovaný punc bezpečí a útulného domova. Za těmito dveřmi můžete spát skutečně klidným spánkem. Krásné a navíc bezpečné. Najděte i Vy ty pravé – dřevěné. V široké nabídce lazur a barev si je navíc můžete přizpůsobit přesně tak, aby byly skutečným originálem a vizitkou domu.

Hliníkové vchodové dveře

Vchodové dveře z  kvalitních hliníkových profilů již dávno neslouží jen průmyslovým a administrativním objektům. Dnes díky svému vzhledu získávají skutečně luxusní vzhled. Jsou výborným řešením pro jakoukoli stavbu. Výběrem správného profilu a výplně v kombinaci s originální barvou získáte odolné a snadno udržovatelné vkusné dveře pro Váš objekt.

|

Dřevěné vchodové dveře

Vchodové dveře – brána do Vašeho domova

Kvalitní dřevěné vchodové dveře ve více jak 170 typech ve čtyřech modelových řadách – Family, Estetic, Mins a Easy. Profil DV68, DV78
a DV92.Vynikající tepelně izolační vlastnosti, různá variabilita provedení v široké cenové relaci.
Vchodové dveře jsou vizitkou majitele, důležitým zabezpečovacím prvkem a v neposlední řadě musí splňovat další důležité a rozhodující požadavky klienta. Žádný jiný prvek fasády nenabízí stavitelům, architektům a projektantům tak rozmanité možnosti provedení při povinnosti dostát zároveň velmi extrémním požadavkům.

Musí fungovat naprosto spolehlivě, chránit proti povětrnostním vlivům a zajistit maximální bezpečnost. Námi nabízené systémy jsou na splnění uvedených nároků připraveny v první řadě mimořádnou kvalitou profilů. Jsou konstruovány s přídavnými výztužemi a mohou být vybaveny speciální uzavírací technikou, bezpečnostními kováními a zvláštním zasklením tak, aby mohly co nejvíce znemožnit pokusy o násilné vloupání. Co do nepřekonatelné rozmanitosti tvarů a provedení splňují – jako individuální a na míru zhotovené stavební dílce – ty nejvyšší nároky.

|

PVC vchodové dveře

Dveře z PVC profilu Veka – nejkvalitnější plastové dveře na trhu pro Vaše úspory a pohodlí

Naše dveře jsou vyrobeny z vysoce kvalitních a pevných PVC profilů VEKA Softline.

  • Výhody dveří z PVC profilů VEKA Softline:
  • vynikající stabilita, rozměrné ocelové výztuhy s integrovaným svařeným spojem v rozích
  • zasklívací drážka v rámu dostatešně hluboká pro všechny běžné výplně, množství různých tvarů a provedení
  • telepně dělený práh, dokonalá izolace zabrání ztrátám energie
  • rozšíření prahu v podlaze pro lepší přenos zatížení a tepelnou izolaci
  • dvojité těsnění zabraňuje průchodu vzduchu a tepelným ztrátám
  • ideální doplněk k okenním systémům SOFTLINE

Máte na výběr ze širokého spektra provedení a nepřeberného množství výplní, které jsme pro Vás vybrali na základě dlouholetých zkušeností.

 

Nevíte, jak si vybrat ty správné? Rádi Vám poradíme.

|