Interiérové dveře

Dveře do Vašeho interiéru, které budete milovat 

Nabízíme kvalitní interiérové dveře s ohledem na funkci a zpracování. Jak jistě víte, dveře jsou neodmyslitelnou součástí všech interiérů. Dotváří celkový dojem prostor, chrání Vaše soukromí, plní nejrůznější funkce jako např. zvukotěsnost, zamezují prašnosti, tepelně izolují. Dále plní funkci propustnosti či nepropustnosti světla a mnohé jiné. Mohou být skutečně krásným solitérem, který ladí s podlahou nebo mohou splynout se stěnou. Nabízíme navíc i řešení pro těžko řešitelné prostory ohledně otevírání – tzn. praktická stavební pouzdra, dveře posuvné po zdi a další řešení na míru.

V naší široké nabídce si v jistě vybere ty pravé pro Váš interiér. Nabízíme různé druhy materiálů, výplní, dezénů, barev a doplňků. Je jen na Vás, kterou modelovou řadu si uzpůsobíte a ozvláštníte tak celkový dojem a design Vašeho domova či sídla firmy. Stejně, jako u všech dalších výrobků, jsme i zde vybírali podle nejlepších dlouhodobých zkušeností, osvědčené techniky zpracování, použitých materiálů a nejpřísnějších norem. U nás najdete ty jedinečné a pravé – i když nemusí být nutně vždycky ořechové.

|

Dýhované dveře albo

Kvalitní dřevěné interiérové dveře ve více jak 70 variantách jsou rozděleny do 7 typických modelových řad. Abychom Vám usnadnili vyhledávání, věnujte prosím pozornost jednoduché charakteristice jednotlivých sérií. Profily, které dodáváme a montujeme se pravidelně umísťují na předních místech v ocenění Stavba roku.

 

Zde najdete interiérové dýhované dveře ALBO, vhodné do každého bytu či domu od významného českého výrobce. Značka ALBO se pyšní  tradicí již od roku 1880. V jejím výrobním programu naleznete mimo jiné také: dřevěná euro okna (eurookna), dřevěná okna pro historické objekty, dřevohliníková okna, dřevěné vchodové dveře, interiérové dveře, zimní zahrady, sekční garážová vrata, zdvižně odsuvné dveře, posuvné dveře, skládací stěny a další stavebně truhlářské výrobky. Můžete tak sladit svůj dům, či byt kvalitními spolehlivými prvky od jednoho českého ověřeného výrobce.

Profily a řady ALBO byly montovány do domů a bytů, jenž několikrát vyhrály ocenění stavba a byt roku. V roce 2013 například stavba roku ve Zlíně. Kromě architektonického, materiálového řešení a vnitřního uspořádání byly kladně hodnoceny i špičkově provedená řemeslná zpracování a detaily jednotlivých profesí včetně mobiliáře.

|

Laminátové dveře BOULIT

Kvalitní a velmi oblíbené interiérové dveře s lamino dekorem české výroby, které se těší výborným referencím. Nabízíme v 19 modelových řadách pro Váš interiér a nepřeberném množství dekorů dle vzorníku EGGER. Další výhodou těchto dveří je i zakázková výroba. Pokud potřebujete specifické řešení pro Váš projekt, neváhejte nás kontaktovat pro více informací. Náš kvalifikovaný tým Vám poradí, zajistí vhodné originální řešení i pro ty nejnáročnější prostory a tak ušetří nejen Váš čas, ale i finanční prostředky.

Filozofie výrobce interiérových dveří Boulit je prostá. Interiérové dveře si musíte zkrátka zamilovat. Kvalitní a designové dveře nemusí stát nutně celé jmění. Naší výhodou je přijatelná cena a dveře, které si “vytvoříte” Vy sami. Vyberete si vzhled, sladíte s dekorem a voilà – máte přesně takové, jaké jste si přáli. Není nic jednoduššího, než si nakombinovat přesně takové, jaké si přejete. Stanou se kvalitním designovým prvkem Vašeho interiéru.

Lamino dekor je vhodným ochranným prvkem pro Vaše dveře. Zvyšuje tak ochranu proti běžnému opotřebení. Jeho další výhodou je vysoká otěruvzdornost a je vhodný pro snadnou údržbu. Splňuje tak veškerá kritéria zejména pro Vaše pohodlí.

Dveře jsou neodmyslitelnou součástí všech interiérů. Dotváří celkový dojem prostor, chrání Vaše soukromí, plní nejrůznější funkce jako např. zvukotěsnost, zamezují prašnosti, tepelně izolují. Dále plní funkci propustnosti či nepropustnosti světla a mnohé jiné. Mohou být skutečně krásným solitérem, který ladí s podlahou nebo mohou splynout se stěnou. V tomto případě mohou být skutečně originálním kouskem, jaký ještě nikdo nemá.

Následující sekce jsou věnovány jednotlivým modelovým řadám, které nabízí sladění dveří pro každou místnost Vaší stavby a dotvoření celistvého designu.

Všechny interiérové dveře jsou vyráběny s povrchovou úpravou CPL (lamino). Povrchovou úpravu dveří tvoří laminát o tloušťce 0,15 – 0,2 mm.

|

Stavební pouzdra ECLISSE

Posuvné dveře zasouvané do stavebního pouzdra Vám uspoří místo, což oceníte například v malých místnostech, kde díky tomuto sofistikovanému řešení využijete i prostor v blízkostí dveří. Dále jsou vhodná pro průchozí části bytu či domu jako je chodba, kde tak ušetříte až 2 m² podlahové plochy oproti otočným dveřím. Tento typ dveří je vhodný i pokud máte opačný problém a potřebujete rozdělit velkou místnost – často se tohoto řešení využívá například ve vstupních halách.

 

Stavební pouzdra jsou vhodná i pro handicapované či seniory se zhoršenou pohyblivostí, jelikož jsou bezbarierová. Tuto vlastnost jistě ocení i děti, kterým tak nebudou překážet prahy klasických dveří. Další nespornou výhodou stavebního pouzdra pro posuvné dveře je jeho velmi tichý způsob otevírání a zavírání a také velmi snadná manipulace. V neposlední řadě musíme zmínit i designový aspekt využití stavebních pouzder – přinesou do vašeho bytu či domu zajímavý a moderní prvek, který bude stylově a originálně ladit s celkovým dojmem interiéru.

Nabízíme široké spektrum řešení pro každou stavbu a projekt. Pokud si nevíte rady, nebo potřebujete ušetřit čas, neváhejte nás kontaktovat pro více informací. Náš kvalifikovaný tým Vám navrhne vhodné řešení na míru.

Nabízíme varianty jednokřídlé, dvoukřídlé, teleskopické a zákryt – a to vše jak pro montáž do zdi, tak i do sádrokartonu. Jednotlivé řady variant můžete shlédnout v podkategoriích této sekce.